REI s.r.o. - Bezpečnostní agentura (Plzeň - Bolevec)

Nabízíme fyzickou ostrahu objektů a osob

Chraňte svůj majetek před nezvanou návštěvou vandalů či zlodějů. Naše společnost vám nabízí komerční bezpečnostní služby pro váš klidný spánek. Působíme jako ostraha objektů, zajistíme převozy cenin a provozujeme pult centrální ochrany. Zajišťujeme také úklidové práce a recepční služby.

  • Bolevec 
  • 323 00 Plzeň
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Bezpečnostní služby

Naše společnost pro vás zajišťuje nejrůznější bezpečnostní služby pro ochranu budov a majetku. Nabízíme kvalitní a spolehlivou fyzickou ostrahu objektů. Díky propracovanému systému kontroly neustále víme, kde se pohybují naši zaměstnanci a zda pečlivě plní zadané úkoly. Proto se na naše služby můžete vždy plně spolehnout.

Ostraha objektů je pouze jednou z mnoha služeb, které vám můžeme poskytnout. Zajišťujeme také bezpečné převozy cenin, provoz pultu centrální ochrany a provedení bezpečnostního auditu ochrany vašeho majetku.  Naši proškolení zaměstnanci ve společenském oděvu zastávají také recepční služby, kdy se starají o první kontakt s návštěvníky vaší společnosti. Zařizují také veškerou informační a organizační agendu včetně nakládání s klíči, poštou či telefony.

Přehled všech bezpečnostních služeb

Provádíme také úklidové práce

Kromě bezpečnosti pro vás naše agentura zařizuje také doplňkové služby především v oblasti úklidových prací. Specializujeme se na pravidelný každodenní úklid objektů, ale stálým zákazníkům poskytujeme i nepravidelné úklidové práce. Mezi ně patří mytí oken, extrakční čištění koberců, praní záclon a závěsů nebo ošetření podlahových ploch.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.