REI – ostraha objektů a bezpečnostní služby

Ostraha objektů, převozy peněžní hotovosti, recepční služby

Chraňte svůj majetek před nezvanou návštěvou vandalů či zlodějů. Naše společnost vám nabízí komerční bezpečnostní služby pro váš klidný spánek. Působíme jako ostraha objektů, zajistíme převozy cenin a provozujeme pult centrální ochrany. Zajišťujeme také úklidové práce a recepční služby.

tel:
+420 603 322 864
fax:
+420 495 406 883
e-mail:
hk@rei.cz
web:
www.rei.cz
facebook:
www.facebook.com/REI-sro
  • Vážní 957
  • Hradec Králové - Slezské Předměstí
  • 500 03
  • mapa

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Bezpečnostní služby

Naše společnost pro vás zajišťuje nejrůznější bezpečnostní služby pro ochranu budov a majetku. Nabízíme kvalitní a spolehlivou fyzickou ostrahu objektů. Díky propracovanému systému kontroly neustále víme, kde se pohybují naši zaměstnanci a zda pečlivě plní zadané úkoly. Proto se na naše služby můžete vždy plně spolehnout.

Ostraha objektů je pouze jednou z mnoha služeb, které vám můžeme poskytnout. Zajišťujeme také bezpečné převozy cenin, provoz pultu centrální ochrany a provedení bezpečnostního auditu ochrany vašeho majetku.  Naši proškolení zaměstnanci ve společenském oděvu zastávají také recepční služby, kdy se starají o první kontakt s návštěvníky vaší společnosti. Zařizují také veškerou informační a organizační agendu včetně nakládání s klíči, poštou či telefony.

Přehled všech bezpečnostních služeb

Provádíme také úklidové práce

Kromě bezpečnosti pro vás naše agentura zařizuje také doplňkové služby především v oblasti úklidových prací. Specializujeme se na pravidelný každodenní úklid objektů, ale stálým zákazníkům poskytujeme i nepravidelné úklidové práce. Mezi ně patří mytí oken, extrakční čištění koberců, praní záclon a závěsů nebo ošetření podlahových ploch.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu.